• Anasayfa
  • Mobil
  • Xiaomi’den 8 GB RAM’li Akıllı Telefon Geliyor!

Xiaomi’den 8 GB RAM’li Akıllı Telefon Geliyor!

1
0
0
0
0
TENAA kayıtlarında ortaya çıkan bir belge, Xiaomi’nin 8 GB RAM’e sahip akıllı telefon üzerinde çalıştığını gösteriyor.
Eğer TENAA kayıtlarında çok büyük bir hata yoksa Xiaomi, kapaklı ve 8 GB RAM’e sahip olan bir akıllı telefonun duyurusunu gerçekleştirecek.

Aslına bakarsanız telefonun RAM dışındaki diğer özelliklerine bakacak olursak 8 GB RAM için ‘acaba bir yazım yanlışı mı var?’ soru işareti kafamıza takılmıyor değil. 480 x 800 çözünürlüğünde, 3.97 inç büyüklüğünde ve 255 ppi yoğunluğuna sahip ekranı bulunan cihazda, 1.4GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli işlemci yer alıyor. 16 GB’lık dahili hafızanın bulunduğu modelde, ayrıca microSD kart desteği de yer alıyor.

TENAA kayıtlarında görünen diğer özellikler ise cihada 2 MP ön ve 8 MP çözünürlüğünde arka kameranın olacağı yönünde. Android 4.4.4 KitKat işletim sistemiyle desteklenen modelde 4G LTE bağlantısının olmadığı görülüyor. Neredeyse giriş seviyesine sahip özelliklerin bulunduğu cihazda 8 GB RAM'in olması biraz enteresan.Şimdilik ‘biz TENAA’nın yalancısıyız’ diyelim ve cihazın gerçekten 8 GB RAM’e mi sahip olduğunu birinci ağızdan öğrenmek için Xiaomi’nin açıklamasını bekleyelim.


1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0