Xiaomi'den Yeni Akıllı Saat Yolda!

0
0
0
0
0
Birçok önemli ürünüyle dikkat çeken Xiaomi Samsung ve Apple'a kafa tutmaya yeni saatiyle devam edecek. Söylentilere göre kısa süre içerisinde Xiaomi tarafından yeni bir saat tanıtımı gelebilir.
Son zamanlarda çıkışa geçen çinli firmalar mobil teknoloji alanında sürekli yükselişte olmaları dikkat çekiyor.

Dünya genelinde en çok tercih edilen Apple, Samsung, LG, Sony gibi firmalar ile rahatlıkla kafa tutmaya çalışan Çinli firmalardan özellikle Xiaomi bu firmaların teknolojilerine benzer ve daha ucuz model seçenekleriyle dikkat çekmekte.

Şimdi ise en son Huawei'nin dahil olduğu ama fiyat olarak çok yüksek bulunan akıllı saat sektörüne gireceğine dair söylentiler bulunuyor.Söylentilere göre Apple Watch'a cevaben gelecek yeni saat için isim belirtilmemiş ama tahminimce Xiaomi'nin beklenen yeni saati çok büyük ihtimal ile MiWatch olacaktır.

Yine söyletilere göre fırçalanmış metal bir kasaya sahip olacak saat diğer saatlere göre daha büyük bir kadran ile gelecek.Nabız ölçme konusunda da daha gelişmiş seçenekler sunacağı ve bu seçeneğin nabız dalgasıyla kimlik belirleme olacağı yönünde bir söylenti mevcut. (Mümkün mü ki?)Ayrıca bu MiWatch ile bereber yeni bir MiBand'in de yolda olduğu söylentileri de bulunmakta. İlk ayda 1 milyondan fazla satan MiBand'in yeni versiyonunda NFC teknolojisi de bulunacağı söyleniyor. Ancak bu teknolojinin kullanım detayına ilişkin bir başka bir bilgi bulunmuyor maalesef. 

Açıkcası son dönemde çıkan saatlerdeki yüksek fiyatlara Xiaomi cephesi güzel bir alternatif sunması halinde güzel bir gelir edle edip, fiyatlardan şikayet eden kullanıcıları da memnun edebilecektir. Bunu ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0