• Anasayfa
  • Mobil
  • Xiaomi, iPhone 6 Plus'ın Kamerasıyla Böyle Dalga Geçti

Xiaomi, iPhone 6 Plus'ın Kamerasıyla Böyle Dalga Geçti

1
0
0
0
0
Xiaomi, iPhone 6 Plus'ın Kamerasıyla Böyle Dalga Geçti
Xiaomi, geçtiğimiz günlerde çıkardığı Xiaomi Mi Note ve Mi Note Plus ile piyasayı yerinden oynatmıştı. Bizim de gerçekten başarılı bulduğumuz bu cihazların ardından Xiaomi, teknoloji firmalarının birbirleriyle dalga geçerek ürünlerinin reklamlarını yapma stratejisi kapsamında yeni bir reklam filmi çekti.
Xiaomi, geçtiğimiz günlerde çıkardığı Xiaomi Mi Note ve Mi Note Plus ile piyasayı yerinden oynatmıştı. Bizim de gerçekten başarılı bulduğumuz bu cihazların ardından Xiaomi, teknoloji firmalarının birbirleriyle dalga geçerek ürünlerinin reklamlarını yapma stratejisi kapsamında yeni bir reklam filmi çekti.

Yeni akıllı telefonları Mi Note ve Mi Note Plus’ın kamerasına vurgu yapan Xiaomi, iPhone 6 Plus’taki kamera çıkıntısına dikkat çekiyor. Ellerine tava alan Xiaomi çalışanlarının, iPhone 6 Plus’taki kameranın çıkıntısını yok etmek için cihazın üzerine tavayla vurmaya başladığı görülüyor. Reklamın sonunda da Mi Note’un çıkıntısı olmayan kamerası ön plana çıkarılıyor.

Bana kalırsa her ne kadar çektikleri reklam vasatın altında olsa da, Mi Note ve Mi Note Plus konusunda hakkını verdiklerini düşünüyorum. Kaynak
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0