• Anasayfa
  • Mobil
  • ​Xiaomi MI-4 Türkiye’de İnternetten Satışa Sunuldu

​Xiaomi MI-4 Türkiye’de İnternetten Satışa Sunuldu

2
0
0
0
0
2014 yılının en iyi satış rakamlarına ulaşan üretici firmalarından birisi de Xiaomi oldu. Geçtiğimiz Temmuz ayında satışa sunulan Xiaomi MI-4, bugün itibariyle Türkiye’de ki bir internet sitesinde satışa sunuldu. 
2014 yılının en iyi satış rakamlarına ulaşan üretici firmalarından birisi de Xiaomi oldu. Geçtiğimiz Temmuz ayında satışa sunulan Xiaomi MI-4, bugün itibariyle Türkiye’de ki bir internet sitesinde satışa sunuldu. 2014  yılı sonuna kadar Xiaomi ve Oppo'nun resmi olarak satış yapması bekleniyordu ancak firma yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre bu sürecin biraz uzayacağı bildirilmişti.

Cihaz şu anda Türkiye'de online alışveriş yapılabilen bir site üzerinden satışa sunuldu. Yalnız şunu belirtmemizde fayda var, ürün şirketin kendisi ya da ithalatçı bir firma tarafından satışa sunulmamış. (yani alışveriş sitelerini takip ederseniz, mutlaka bir şekilde ürüne sahip olursunuz)Xiaomi MI-4 işlemci olarak, 2.5GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801, RAM olarak 3GB‘lık bir donanıma sahip. Ekran olarak Full HD çözünürlük tercih edilen MI-4’ün, dahili hafıza seçenekleri 16GB ve 64GB olarak belirlenmiş. Arka kamera çözünürlüğü 13MP iken, ön kameranın çözünürlüğü tam 8MP. Bu özellik kaliteli selfieler çekmenize olanak sağlayacaktır. Buna ek olarak da telefonun kasası için çelik kullanılmış. Cihazın yurt dışındaki fiyatları ise, 16GB’lık modelin fiyatı 320 dolar, 64GB’lık modelin fiyatı ise 400 dolar olarak belirlenmişti.

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0