• Anasayfa
  • Mobil
  • Xiaomi Mi 5 Etkinliği YouTube'dan Canlı Yayınlanacak!

Xiaomi Mi 5 Etkinliği YouTube'dan Canlı Yayınlanacak!

0
0
0
0
0
Xiaomi Mi 5 Etkinliği YouTube'dan Canlı Yayınlanacak!
Mobil cihaz dünyasının yükselen firmalarından Xiaomi'nin yeni amiral gemisi Mi 5, YouTube'dan canlı yayın ile tanıtılacak.
Mobil cihaz sektöründe son dönemlerde Çin merkezli şirketler, adlarından sık sık söz ettirir oldu ve bu şirketler mobil cihaz pazarında her geçen gün başarılı bir gelişme göstermekte. İşte bahsettiğimiz bu firmalardan biri de Xiaomi.

''Mi'' serisi telefonları ile müthiş bir başarı elde eden Xiaomi, Mobil Dünya Kongresi kapsamında Mi ailesinin yeni üyesi Mi 5'i tanıtmaya hazırlanıyor. 24 Şubat tarihinde düzenlecek etkinlik ile görücüye çıkacak Mi 5 konusunda Xioami oldukça iddialı 'özellikle hız konusunda Xiaomi'nin Mi 5'e güveni tam).

Yeni amiral gemisini görücüye çıkartacak olan Xiaomi'nin telefonu merak edenlere de güzel bir süprizi var. 24 Şubat tarihinde görücüye çıkacak Mi 5'in tanıtım lansmanı, YouTube üzerinden canlı yayınlanacak. Aşağıdaki video bağlantısı doğal olarak henüz çalışmıyor.
 

Xiaomi Mi 5 etkinliği TSİ 10:00 - 10:30 saatlerinde başlayacak. Telefon hakkında şu an için bildiklerimize buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak: PhoneArena 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0