Xiaomi Mi Note 2 Çift Kamera İle Geliyor!

0
0
0
0
0
Xiaomi'nin yeni üst seviye cihazı olacak ve Note 5, iPhone 6S Plus gibi rakipleri ile yarışacak olan Mi Note 2 modeli çift arka kamerası ile fark yaratmaya çalışacak.
Dünya genelinde bilindik Apple, Samsung, HTC, Sony, LG gibi markalar yüksek satış rakamlarıyla telefon satıyor olsa da yeni dönemde ortaya çıkan ancak büyük başarılar elde eden Xiaomi de bu markalar ile boy ölçüşebilecek hatta yeri geldiğinde fark yaratabilecek hale geldi.

Xiaomi'nin de yeni kozu olacak olan Mi Note 2 de yılın merakla beklenen telefonları arasında ve detayları da gelmeye başladı. Gelen detaylarda göze çarpanlar ise "Ultrasonik" adı da bulunan özel bir parmak izi tarayıcısıyla beraber 23MP çözünürlüğüne sahip 2 adet kameranın bulunacak olması şeklinde dikkat çekiyor. Bu iki özellik de diğer firmaların üst seviye cihazlarından farklı hale getireceği düşünülmekte.Ekran/boyut oranında oldukça yükseğe çıkacak olan Xiaomi, çerçevesiz dediğimiz tasarım anlayışını tam olarak yansıtacağı konuşuluyor. Teknik özellik noktasında ise 5.7 inç 2K ekran, Snapdragon 820 çipset, 4GB RAM, 32 ve 64GB depolama kapasitesi, MicroSD kart desteği ve 3.500mAh batarya. Tam bu noktada da biraz önce bahsettiğimiz çift kamera teknolojisi ise arkada 2 adet 23MP, önde de 12MP gibi oldukça yüksek seviyelere sahip olacak şekilde karşımıza çıkabilir.

Snapdragon 820'yi ilk kullancak cihazlardan biri olacak olan Xiaomi Mi Note 2, bakalım diğer cihazlara nazaran ne gibi bir başarı elde edecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0