Xiaomi Mi Note'u Makineli Tüfekle Vurdular

0
0
0
0
0
Xiaomi Mi Note'u Makineli Tüfekle Vurdular
​Akıllı telefonlara yapılan türlü işkenceler sizin ne kadar ilginizi çekiyor bilmiyorum ama biz izlerken “acaba ne olacak” sorusunu içten içe soruyoruz. Tabi bazı işkenceler var ki o telefonun dayanıklılığını ölçmekten öte telefondaki hasarın ne boyutta olduğunu bize gösteriyor. Şimdiki videoda da buna benzer bir durum söz konusu.
Akıllı telefonlara yapılan türlü işkenceler sizin ne kadar ilginizi çekiyor bilmiyorum ama biz izlerken “acaba ne olacak” sorusunu içten içe soruyoruz. Tabi bazı işkenceler var ki o telefonun dayanıklılığını ölçmekten öte telefondaki hasarın ne boyutta olduğunu bize gösteriyor. Şimdiki videoda da buna benzer bir durum söz konusu.

Çin’de üst düzey bir makineli tüfekle Xioami Mi Note test edildi. Belirli bir mesafeden hedef tahtasına koyulan Mi Note’a tüfekle ateş edildi. Cihazın o kadar çok sağlam olduğundan bahsedildi ki, biz de izlerken “kurşun eğer delip geçmez de cihazın içinde kalırsa hakikaten sağlam yapmışlar” diyecektik ki beklediğimiz olmadı. Biraz ütopik bir düşünceydi kabul ediyoruz, fakat Çin’de ne olacağı belli olmaz diyerek bi umut beklenti içerisine girmiştik.

En iyisi videoyu hep birlikte izleyelim ve Xiaomi Mi Note’a tüfekle ateş edilmesinin ardından neler olduğuna bakalım:
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0