Xiaomi Mi Note Sağlamlık Testine Girdi

0
0
0
0
0
Xiaomi Mi Note Sağlamlık Testine Girdi
​Xiaomi dün sabah saatlerinde iki bomba birden patlatarak Xiomi Mi Note ve Mi Note Pro isimli akıllı telefonlarnı duyurmuştu. Özellikle Mi Note Pro’ya neredeyse hayran kalmayan yoktur. 
Xiaomi dün sabah saatlerinde iki bomba birden patlatarak Xiomi Mi Note ve Mi Note Pro isimli akıllı telefonlarnı duyurmuştu. Özellikle Mi Note Pro’ya neredeyse hayran kalmayan yoktur. 2K ekran çözünürlüğünde, 64-bit Snapdragon 810 ve 4GB LPDDR4 RAM özellikleriyle çıkan Mi Note Pro, deyim yerindeyse ağzımızın suyunu akıttı. Çin’de büyük bir rağbet göreceğine inandığımız akıllı telefonun ülkemizde de satışa sunulmasını dört gözle bekliyor olacağız.

Bugün paylaşılan bir videoda, Xiaomi Mi Note’un sağlamlık testine (Bismillah daha bir gün oldu telefon çıkalı) girdiğini görüyoruz. Hem önü hem de arkası Gorilla Glass 3 teknolojisiyle korunan akıllı telefonun üzerine yarım metre yükseklikten demir bilye düşürüldü. Yapılan test sonucunda, cihazda hiçbir hasarın oluşmadığı görüldü. Ayrıca 1.5 metre yükseklikten betona atılan cihazda tek bir çizik bile oluşmadı.

Cihaz üzerinde yapılan sağlamlık testini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
 0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0