Xiaomi Mi4'e Istakozlu Dayanıklılık Testi

0
0
0
0
0
Xiaomi Mi4'e Istakozlu Dayanıklılık Testi
Düşürme testi çıktı çıkalı akıllı telefon üreticilerinin yeni reklam stratejisi, telefonlarına uyguladıkları dayanıklılık testi olmaya başladı. Tabi aralarındaki en yaratıcı olanlar bizim de ilgimizi çekiyor. Bu testlerden bir tanesini Xiaomi gerçekleştirdi.
Düşürme testi çıktı çıkalı akıllı telefon üreticilerinin yeni reklam stratejisi, telefonlarına uyguladıkları dayanıklılık testi olmaya başladı. Tabi aralarındaki en yaratıcı olanlar bizim de ilgimizi çekiyor. Bu testlerden bir tanesini Xiaomi gerçekleştirdi.

Mi 4’ün dayanıklılığını göstermek amacıyla telefon tatlı su yengecinin kıskaçları arasına bırakılıyor. Bir süre yengecin kıskaçları arasında kalan telefon çıkarıldıktan sonra üzerinde çizik dahi olmadığı görülüyor. 

İkinci testte Mi4 Mavi Japon yengecinin kıskaçları arasına yerleştiriliyor. Telefon bu testten de hasar almadan kurtuluyor.
 
Post by Mi.

Videonun son aşamasında bu sefer bir ıstakozun kıskaçlarının arasına bırakılan Mi4’ün ne gibi bir hasar aldığını göremiyoruz, Xiaomi tam bu kısımda videoyu sonlandırmış. Şimdilik kullanıcılarını merakta bırakmak isteyen Xiaomi’nin, videonun geri kalan kısmını yayınlayıp yayınlamayacağını bilmiyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0