Xiaomi Mi4i Tanıtıldı!

1
0
0
0
0
Xiaomi'nin daha önce 23 Nisan'da yapacağını açıkladığı yeni telefon lansmanında Xiaomi Mi4i modeli tanıtıldı! İşte Mi4i'nin tüm detayları;
Xiaomi daha önce "I is Coming" yani, "i Geliyor" sloganıyla Yeni Delhi'de bugün yapacağını duyurduğu telefon lansmanı sona erdi. Böylelikle yeni telefonun ve "i" harfinin detayları da belli oldu.

Normalde beklentiler Mi5'e yönelik iken Xiaomi ters köşe yaprak Mi4i modelini tanıttı. (Buradan iPhone gibi bir yaklaşım geldiğini, Apple'ın S modelleri gibi Xiaomi'nin de İ modeli çıkaracağını düşünmekteyim)Hemen teknik özelliklerine geçmek gerekirse Xiaomi Mi4i yeni jenerasyon 8 çekirdekli ve 64 bit yapıdaki 1.7GHz hızında çalışan Snapdragon 615 işlemciyi kullancak. 5 inç boyutunda Sharp tarafından üretilen Full HD ekrana sahip Mi4i, 2GB RAM ve 16GB da depolama kapasitesi sunuyor.Sony ve Samsung üretimi 13MP f/2.0 arka kameraya, 5MP ön kameraya sahip olan telefonda çift flaş bulunuyor. Ayrıca Android Lollipoplu MIUI 6 arayüzü ie gelecek olan telefon 3120mAh batarya ile oldukça uzun bir kullanım sağlayacak gibi görünmekte.7.8mm inceliğinde ve 130 gr ağırlığındaki telefonda 4G destekli çift simkart girişi bulunuyor.205 Dolar, yani oldukça uygun bir fiyata satışa çıkacak olan Mi4i küresel olarak satışa çıkacağı söyleniyor.Sonuç olarak orta seviye bir telefon ile Xiaomi Mi5 bekleyenleri ters köşe yapan Xiaomi için açıkcası bu kadar ses getirecek bir lansman duyurusunda orta seviye bir telefonun tanıtılması kafa karıştırıcı olmuş.
 


Kaynak: Xiaomi
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0