Xiaomi Mi5 Görüntülendi!

0
0
0
0
0
Xiaomi Mi5 Görüntülendi!
Xiaomi'nin yeni telefonu Mi5 gözüktü.Çerçevesi neredeyse yok denilcek kadar ince olmasıyla dikkatleri üzerine toplayan Mi5, yüksek donanım özellikleri ile kullanıcılarını bekliyor. Detaylar haberimizde.
Kısa sürede akıllı telefon pazarında üçüncü büyük telefon üreticisi olan Xiaomi tekrar herkesi şaşırtıcak kıvamda bir telefon çıkardı. Lenovo Motorola'yı satın aldıktan sonra Xiaomi yerini Lenovo'ya devretti ve dünyanın üçüncü büyük telefon üreticisi Lenovo olmuştu. Bu durum Xiaomi'nin hoşuna gitmemiş olsa gerek. Bu nedenle yükselişini devam ettirmek isteyen Xiaomi yeni üst seviye akıllı telefonuyla bunu başarıcak gibi gözüküyor. Bu kadar genel kültür yeter birazda telefondan bahsedelim :)

-

Xiaomi'nin oldukça beğenilen, akıllı telefon pazarına 29 Temmuz 2014'te sunulan bir önceki telefonu Mi4 ile yakaladığı başarısını Mi5 ile devam ettircek gibi gözüküyor. Çinli firmanın yeni telefonu Mi5'in görüntüleri sızdırıldı ve görüntülerde ilk dikkat çeken şey telefonun çerçevelerinin neredeyse yok denilebilcek kadar ince olması. ("Nihayet şu çerçevelerden kurtuluyoruz!" dediğinizi duyar gibiyim.)

-

Telefonun görünüşünde bir diğer dikkat çeken olay ise ince uzun bir yapıya sahip olması.Tasarım olarak "vay be" dedirten Mi5'in QHD ekran ile gelmesi bekleniyor. Donanımsal olarak geride kalmayan bu telefon Snapdragon 805 yongaseti ve 3 GB RAM ile piyasaya sürülecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0