• Anasayfa
  • Mobil
  • Xiaomi Dizüstü Bilgisayar MiBook Air, Apple’ı Kıskandıracak

Xiaomi Dizüstü Bilgisayar MiBook Air, Apple’ı Kıskandıracak

0
0
0
0
0
Xiaomi, teknoloji dünyasında değerini katlamaya devam ediyor. Dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi konumunda bulunan ve uygun fiyatlı aranalar üretmeye başlayan Xiaomi, şimdi de Apple’ı kıskandıracak bir dizüstü bilgisayar geliştiriyor.

Xiaomi, teknoloji dünyasında değerini katlamaya devam ediyor. Dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi konumunda bulunan ve iki hafta önce şuradaki haberimizde anlattığımız üzere uygun fiyatlı aranalar üretmeye başlayan Xiaomi, şimdi de Apple’ı kıskandıracak bir dizüstü bilgisayar geliştiriyor.

Apple’ın dizüstü bilgisayarı MacBook Air’e neredeyse tıpatıp benzeyen ve sadece Mac yerine Mi’yi kullanan Xiaomi, üst seviye bir dizüstü bilgisayar üzerinde çalışıyor. 

GizmoChina’ya göre cihazın teknik özellikleri 1080p çözünürlüklü 15 inçlik ekran, Intel Haswell i7-4500u işlemci, iki adet 8 GB’lik RAM şeklinde sıralanıyor. (bu özellikler dışında başka bir bilgi henüz elde edilmemiş)

Bu dizüstü bilgisayarın muhtemelen önümüzdeki günlerde onaylanması ve 500 doların altında bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0