Xiaomi'nin Yeni Telefonu Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Xiaomi'nin Altun kodunu verdiği yeni akıllı telefonu Geekbench testinde ortaya çıktı. Cihazın giriş - orta segmentte satışa sunulacağı tahmin ediliyor.
Harika füst seviye iyat performans ürünleriyle Samsung, LG ve HTC gibi popüler markaların amiral gemisi modelleriyle kısasıya rekabet içinde olan Xiaomi'nin Pro adlı yeni bir cihaz üzerinde çalıştığını daha önce sizlere aktarmıştık

Xiaomi elbette üst seviye fiyat performans ürünleri üzerinde geliştirmelerini sürdürürken giriş ve orta segmentte de pasif kalmıyor. Xiaomi'nin giriş - orta seviye akıllı telefonu Geekbench'te ortaya çıktı. Altun koduna sahip cihazın adı ve tasarımı henüz bilinmese de Geekbench skorları cihaz hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlıyor.

 Cihazın Genel Özellikleri

Henüz kullandığı işlemci modeli net olarak bilinmeyen Xiaomi Altun gücünü 1.4GHz hızında çalışan 8 çekirdekli bir işlemciden alıyor. 2GB RAM'i bulunan cihaz Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemiyle çalışıyor. Geekbench skorlarına baktığımızda tekli çekirdekte 798, çoklu çekirdekte ise 2664 puan alan cihaz teknik özellikleriyle daha önce de bahsettiğimiz gibi giriş - orta segmentte konumlandırılıyor. Xiaomi Altun kodlu akıllı telefonun Geekbench sonuçları ortaya çıktığına göre yakında cihazın tasarımına ve diğer teknik özelliklerine dair sızıntıların paylaşılacağını ediyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0