Xiaomi Note Pro'nun Satış Tarihi Açıklandı

0
0
0
0
0
Önümüzdeki Haziran ayında Mi Note'u satışa sunacak olan Xioami'nin CEO'su Lei Jun, Mi Note Pro'yla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Haziran ayında satışa çıkması beklenen Xiaomi Mi Note’un bir farklı versiyonu olan Xiaomi Mi Note Pro hakkında açıklama yapan Xiaomu’nun CEO’su Lei Jun, telefon hakkında birçok yeni bilgi verdi.

Telefonu en güçlü Android telefon olarak lanse eden CEO'nun açıklaması Çince olduğu için, İngilizce çevirisi dün gece Xiaomi’nin resmi forumunda yayınlandı. CEO'nun yapmış olduğu açıklama şöyle:


Merhaba Mi hayranları,

Bekleyiş artık son buluyor! Xiaomi’nun CEO’su ve kurucusu Lei Jun en sonunda en güçlü Android cihaz olan Mi Note Pro’nun yayınlanma tarihini duyurdu. Mi Note Pro 6 Mayıs’ta satışa çıkacak.

Lei Jun, Weibo hesabını kullanarak birkaç dakika önce heyecan verici haberler verdi.

Cihaz ilk olarak sadece Çin’de satılacak, daha sonra global satışa çıkacak.

Ayrıca Mi Note Pro, Champange Gold adı verilen yepyeni bir renkle gelecek.
Telefonun özelliklerinden bahsetmek gerekirse eğer, toplam 8 çekirdekli olacak telefon Snapdragon 810 64 bit,  Cortex-A53 ve Cortex-A57 kullanıcak. Bu işlemciler aynı zamanda Adreno 430 GPU ile desteklenecek. 4 GB RAM’e sahip olacak olanan telefonun ekran çözünürlüğü ise 1440 x 2560. Geriye kalan tüm özellikleri ise Xiaomi Mi Note ile aynı aynı olacak olan telefonun fiyatı ise 530 dolar. Xiaomi Mi Note hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz eğer bugün yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: XiaomiOfficial
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0