Xiaomi'den Yeni Bir Kulaklık: Piston 3

1
0
0
0
0
Kabul etmek gerekiyor ki Xiaomi genellikle akıllı telefon haberleriyle karşımıza çıkıyor. Fakat şirketin bu pazar dışında aksesuar olarak da adında söz ettirdiğini / ettirmek istediğini söylememiz gerekiyor, buna en güzel örneklerden bir tanesi de Piston 3 isimli kulaklık.
Kabul etmek gerekiyor ki Xiaomi genellikle akıllı telefon haberleriyle karşımıza çıkıyor. Fakat şirketin bu pazar dışında aksesuar olarak da adında söz ettirdiğini söylememiz gerekiyor, buna en güzel örneklerden bir tanesi de Piston 3 isimli kulaklık.

Xiaomi'nin bu ürününü fiyat performans ürünü olarak söyleyebiliriz. Zira ürünün fiyatı 16 dolar. (git bir tane telefoncuya, 20 liradan aşağı kulaklık bulamazsın) Alüminyum malzemeden oluşan kulaklık, Spiral Pipe sayesinde bass sesi konusunda konusunda kullanıcılarına güzel bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca kulaklık bir de Red Dot adında tasarım ödülü almış.

Aşınmaya ve soyulmaya karşı dayanıklı olan kulaklığın malzeme olarak da oldukça güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Mikrofonu da yenileyen Xiaomi, Piston 3'le kullanıcıların daha net görüşmeler yapmasını sağlıyor.Tekrar hatırlatalım, ürünün fiyatı sadece 16 dolar. Yani Xiaomi kullanıcıları eğer fiyatı uygun ve kaliteli bir kulaklık istiyorlarsa bu ürünü kesinlike akıllarının bir kenarına yazsınlar.

Ayrıca daha önce yaptığımız Piston 2 incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0