• Anasayfa
  • Mobil
  • Xperia Cihazlarına Gelecek Android Marshmallow Güncellemesi Bomba Gibi Geliyor!

Xperia Cihazlarına Gelecek Android Marshmallow Güncellemesi Bomba Gibi Geliyor!

0
0
0
0
0
Geçen sene Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact cihazlarında Android 6.0'ı test etmeye başlayan Sony, görünüşe göre muhteşem bir güncelleme sunacak.
Geçtiğimiz yılın Ekim ayında sunulan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi büyük çapta yenilik getirmiyor olsa da oldukça sevilmişti. Aynı zamanda yeni bir güncelleme olmasıyla her akıllı telefon kullanıcısının merakla beklediği güncellemenin Sony ayağı, firmanın geçen sene Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact cihazlarında başlattığı test ile oluşturmaktaydı.

Testin son aşamalarına gelen firma teste katılan kullanıcılar arasında yaptığı "Bu deneme programında ne kadar süre daha kalmak istersiniz?" başlıklı memnuniyet anketinde %90'a yakın bir oranda "Olabildiğince uzun süre" cevabının gelmesiyle daha beta aşamasındaki güncellemenin bu haliyle bile çok beğenildiği anlaşılıyor. Buradan hareketle ciddi yenilikler de getirmesi beklenen Marshmallow güncellemesinin oldukça sağlam geleceğini söyleyebiliriz.Bizzat Sony kullanıcıları arasında sevilen ve merakla beklenen Android 6.0 güncellemesinin kısa süre içerisinde Xperia Z5 ailesinden başlayıp geriye doğru dağıtımı başlaması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0