• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC Sense 6 Arayüzünü Sony Xperia İle Kullanabilirsiniz

HTC Sense 6 Arayüzünü Sony Xperia İle Kullanabilirsiniz

0
0
0
0
0
HTC'nin knedi telefonlarında kullandığı Android işletim sistemi uyumlu arayüzü olan Sense'i artık diğer telefonlar ile de kullanmak mümkün olacak. HTC One M8 lansmanında büyük beğeni toplayan Sense 6 arayüzü, Sony'nin Xperia modelleri için geliyor.
HTC, yeni amiral gemisi One M8'i tanıttıktan sonra en çok merak edilen konuların başında gelen teni Sense 6 arayüzü, birçok kullanıcı tarafından beğenildi. Hatta kimi kullanıcılar telefon pahalı olmasına rağmen, Sense 6 arayüzü için cihazı almayı düşündüğünü belirtti.  
 
Android üzerine sonsuz bilgi içeren dünyaca ünlü forum xda-developers'ta Sony Xperia sahipleri için Sense 6'nın teması yayınlandı. Levered isimli kullanıcının yayınladığı tema, tüm sense 6 özelliklerini içerisinde barındırıyor.  

 
Xda-develpers'ta yer alan konuya bu adresten ulaşabilirsiniz. Ancak tema resmi olmadığı için cihazınızda farklı sorunlara yol açabilir. Bu yüzden dikkatli olmanızda fayda var. Tabi Sense 6'yı merak ediyorsanız, indireceğiniz tema tüm merakınızı giderebilir.NOT: Webtekno, indirilen dosyaların sebep olabilceği hasarlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0