Sony'den Orta Segment Telefon: Xperia T3

0
0
0
0
0
Sony'den Orta Segment Telefon: Xperia T3
Orta sınıf akıllı telefon piyasası, Çin'li markaların da yarışa girmesiyle iyice karmaşık bir hal aldı. Hele ki Samsung'un neredeyse her gün yeni bir telefon üretmesi kafaları karıştırdı. Tabi Sony'de bu atakların altında kalmamak için hemen yeni telefonu Xperia T3'ü piyasaya sürdü.
Orta sınıf akıllı telefon piyasası, Çin'li markaların da yarışa girmesiyle iyice karmaşık bir hal aldı. Hele ki Samsung'un neredeyse her gün yeni bir telefon üretmesi kafaları iyice karıştırdı. Tabi Sony'de bu atakların altında kalmamak için hemen yeni telefonu Xperia T3'ü piyasaya sürdü.

Aslında Sony'nin bu hamlesi iyi mi kötü mü bilemedik. Çünkü çok iyi özellikleri olmamasına rağmen telefonun fiyatı bir hayli yüksek. 4 çekirdekli Snapdragon 400 işlemcinin yanında 1 GB ram bulunuyor. Ayrıca 4 GB dahili belleğin yanında 8 megapiksellik kamerası bulunan T3'ün fiyatı, biz diyelim 1299, siz söyleyin 1300 TL. Evet biraz şaşırtıcı bir fiyat gibi geldi bize de bu. 

5.3"lik IPS ekranı bulunan T3'ün abilerinden farkı ise "su geçiriyor olması". Yani nasıl olsa Sony'dir Xperia'dır deyip suya atlamayın sakın. 1280x720 ekran çözünürlüğüyle gelen T3, 2500 mAh piliyle de bir günü çıkartabilen telefonlar içinde kendine yer ediniyor.

Bakalım Sony, T3 ile birlikte orta sınıf akıllı telefonlarda bir yer edinebilecek mi? 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0