Sony Xperia Z2 Türkiye'de!

0
0
0
0
0
Sony Xperia Z2 Türkiye'de!
Sony'nin akıllı telefon kulvarındaki son ürünü Z2, sürpriz bir fiyatla Türkiye pazarına girdi.
Sony Xperia Z2 sürpriz bir fiyatla Türkiye pazarına girdi. Üst segment donanımları ile ilgi çeken Z2, 4K video çekme özelliği ile gönülleri fethediyor. Üstün kamera özellikleri ile dikkat çeken Sony’nin yeni amiral gemisi, 2199 TL’den Türkiye pazarına girdi.

Hızlı ve geniş bir giriş yapan Z2 modeli, HD’nin 4 katı olan 4K video çekme özelliği ile özel anlarınızı yüksel kalitede ölümsüzleştirebiliyor. Yönetmen olmak isteyenler Sony’nin kamerasında bulunan Movie Creator özelliği ile içlerindeki yönetmeni açığa çıkarabilir ve ultra kaliteli kısa filmler çekebilir.
Daha canlı renkler ile ekranı da bu çektiğiniz görüntüleri izlemenize ve rahatlıkla günlük işlerinizi halletmenize yarıyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan Background Defocus özelliğini de barındıran bu mühendislik harikası cihaz, suya ve toza oldukça dayanıklı.

İşlevselliği ve sıkışıklığı bir kasaya sıkıştıran bu cihazda gürültü engelleme teknolojisi ve su ve toz dayanıklığı için IP55&IP58 sertifikaları bulunuyor. Bütün bunlar Snapdragon 801 işlemciden alıyor ve 4G LTE ile internette gezebiliyorsunuz.

Bizde 3G yarım yamalak var 4G yok, LTE zaten yok. Bu özelliği pek işinize yarayamayabilir. Bu arada telefonu almayı düşünen arkadaşlara da kısa bir bilgi verelim, yukarıda bahsi geçen 4K video kaydı ile ilgili. Sony, “Bu telefon ile birkaç dakikadan fazla 4K video çekmeyin” açıklaması yaptı. Çünkü cihaz 4K video çekerken ciddi derecede ısınıyor. Elinizi yakabilir, içindeki elektronik aksamlara zarar verebilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0