• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia Z2 ve Z3 Kullanıcılarına Android Lollipop Müjdesi!

Sony Xperia Z2 ve Z3 Kullanıcılarına Android Lollipop Müjdesi!

0
0
0
0
0
Sony’nin amiral gemisi telefonları dışında diğer telefonlarına Android 5.0 Lollipop güncellemesini getir(e)memesiyle ilgili eleştiriler, gün geçtikçe artmaya devam ediyordu. 
Sony’nin amiral gemisi telefonları dışında diğer telefonlarına Android 5.0 Lollipop güncellemesini getir(e)memesiyle ilgili eleştiriler, gün geçtikçe artmaya devam ediyordu. Hatta geçen ay Sony Electronics’in CEO’su Fasulo, Ocak ayı içerisinde Xperia Z3 için güncellemenin geleceğini duyurmuştu, fakat işler istenildiği gibi gitmemişti. En sonunda şirketin, Xperia Z2 ve Z3 için Lollipop güncellemelerinin test aşamasına başladığı ve Mart ayından itibaren güncellemeyi dağıtacağı belirtildi.

Xperiablog’un haberine göre Sony Xperia Z2 ve Z3 için Android 5.0’ın test yazılımlarının başladığı ve Mart ayından itibaren güncellemenin dağıtılmaya başlanacağı belirtildi.

Bu ayla birlikte Android’in son sürümünün denizaşırı ülkelerin dışında Avrupa’ya da yavaş yavaş geldiğini görüyoruz. Daha bugün Samsung Galaxy S5 kullanıcılarına verdiğimiz müjdeli haberin ardından Xperia Z2 ve Z3 kullanıcıları için de güzel haberleri yakın bir zamanda vereceğimizi söyleyebiliriz.Bunun dışında güncellemenin geldiği diğer markaları kullanan kullanıcıların ortak kanısı, cihazlarının performans açısından üst seviyeye çıktığı yönünde. Arayüz geçişlerindeki hız ve minik tasarımsal oynamalar da kullanıcıların bahsettiği diğer konular. Muhtemelen Xperia serisini kullanan kişiler de aynı değişiklikleri fark edeceklerdir. Daha net yorumlar yapabilmek için en iyisi Mart ayını bekleyelim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0