• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia Z3+'ın Kamerası Fazla Isınmadan Dolayı Kapanıyor!

Sony Xperia Z3+'ın Kamerası Fazla Isınmadan Dolayı Kapanıyor!

0
0
0
0
0
Sony Xperia Z3+'ın Kamerası Fazla Isınmadan Dolayı Kapanıyor!
Sony’nin global pazarda Zperia Z3+ olarak geçen ve ülkemizde de satışa sunulacak olan Xperia Z4 ile ilgili can sıkıcı bir sorun ortaya çıktı.
Sony’nin Türkiye pazarında ne zaman ve hangi fiyatla satışa sunacağını açıkladığı Xperia Z3+, şu anda ülkemiz dışında bazı ülkelerde satışa sunulmuş durumda. Fakat Z3+’yla ilgili gelen haberler hiçte iç açıcı değil. 

Zaten Qualcomm Snapdragon 810’un ısınmayla ilgili başı dertten hiç kurtulmadı. Şirketlerin daha önce Qualcomm’la anlaşma yapmasından dolayı şu anda Sony gibi büyük şirketler yeni akıllı telefon modellerinde bu işlemciyi kullanıyorlar. Ama aşağıdaki videodan da anlaşılacağı üzere Snapdragon 810’u kullanan şirketler, “böyle olacağını bilseydik kullanır mıydık hiç” demeye başlamışlardır.

AndroidPIT’in paylaştığı videoda Snapdragon 810 işlemciye sahip olan Xperia Z3+, kamera uygulaması açıkken fazla ısınmadan sonra çekim yapamıyor. “Fazla ısınmadan dolayı kamera kapanıyor” hatası veren cihaz, işlemci soğuyana kadar da açılmıyor.

Xperia Z3+’ı dört gözle bekleyenler şimdiden “acaba almasak mı?” diye düşünmeye başlamış olabilirler. (aranızda almak isteyenler var mı? ya da hala almayı düşünüyor musunuz?)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0