• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia Z3 Fiyatı - Sony Xperia Z3 Compact Fiyatı

Sony Xperia Z3 ve Z3 Compact'ın Türkiye Fiyatları Belli Oldu

1
0
0
0
0
Sony Xperia Z3 ve Z3 Compact'ın Türkiye Fiyatları Belli Oldu
Sony’nin IFA’da tanıtımını yaptığı ve izleyenlerin “vay be adamlar yine yapmışlar” dedikleri Xperia Z3 ve Z3 Compact’ın ülkemizdeki satış fiyatı da belli oldu.
Sony’nin IFA’da tanıtımını yaptığı ve izleyenlerin “vay be adamlar yine yapmışlar” dedikleri Xperia Z3 ve Z3 Compact’ın ülkemizdeki satış fiyatı da belli oldu.
 
Biliyorsunuz ki Sony birkaç yıl önce Xperia Z modelini duyurmuştu. Gelen tepkilerden ve satış rakamlarından sonra seriye devam etme kararı alan şirket, Z ultra, Z1 ve Z2'yi piyasaya sürdü. Xperia Z2 iyi telefondur, alınır falan derken şimdi de Xperia Z3 piyasaya sürüldü. Ülkemize Z3’ün yanı sıra Z3 Compact modelleriyle birlikte gelecek olan cihazlar, suya ve toza karşı dayanıklı olacaklar. Bu iki cihaz arasındaki tek fark Z3 Compact’ın ekranının Z3’e oranla biraz daha küçük olması.
 
Xperia Z3’ün ülkemizdeki satış fiyatı 2299 TL olarak belirlendi. Bana kalırsa diğer büyük şirketlerin amiral gemileriyle kıyaslandığında öyle “über” pahalı değil. Z3 Compact’ın fiyatı ise 1800 TL olacak. (Ben alacak olsam kesin Z3 Compact alırdım)

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0