• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia Z4 Çift SIM Kart Versiyonunun Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Sony Xperia Z4 Çift SIM Kart Versiyonunun Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

0
0
0
0
0
​Sony’nin merakla tanıtılması beklenen akıllı telefonu Xperia Z4’ün çift SIM kart versiyonlu olanının ekran görüntüleri sızdırıldı. Alınan ekran görüntülerinde Qualcomm Snapdragon 810 işlemcinin ve Android 5.0.2 işletim sisteminin olduğu görülüyor.
Sony’nin merakla tanıtılması beklenen akıllı telefonu Xperia Z4’ün çift SIM kart versiyonlu olanının ekran görüntüleri sızdırıldı. Alınan ekran görüntülerinde Qualcomm Snapdragon 810 işlemcinin ve Android 5.0.2 işletim sisteminin olduğu görülüyor.

Sony’nin Z4’le birlikte bazı değişiklikler yapmış olduğunu görsek de Materyal Dizayn’dan bazı öğelerin kullanıldığını görüyoruz.

Sony Xperia Z4 ve çift SIM kartlı versiyonunun 5.2 inç 1080p ya da QHD ekrana sahip olması bekleniyor. Qualcomm Snapdragon 810 işlemci ve 3 GB RAM’i olması beklenen telefonun ön kamerasının 21 MP olacağı söyleniyor. Su geçirmez gövde ve stereo hoparlörü bulunacak Xperia Z4’le birlikte Sony’nin Z4 Compact, Z4 Ultra ve Z4 Tablet’i de en yakın zamanda tanıtacağı belirtiliyor. Kaynak
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0