• Anasayfa
  • Mobil
  • Xperia Z5 Compact Mükemmel Bir Kulaklıkla Geliyor!

Xperia Z5 Compact Mükemmel Bir Kulaklıkla Geliyor!

0
0
0
0
0
Sony’nin yeni amiral gemisi Xperia Z5 Premium’un kardeşi Z5 Compact ön siparişte satışa sunulmaya hazırlanırken, bazı ülkelerde yanında muhteşem bir kulaklık hediye verileceği açıklandı.
Bu ay başında Webtekno’nun da katıldığı Berlin IFA 2015 Fuarı’nda tanıtılan ve büyük ilgi gören Xperia Z5 Compact, bazı Avrupa ülkelerinde ise güzel bir hediye ile satışa sunulacak. Berlin IFA 2015 Fuarı’ında oldukça ilgi gören Sony Xperia Z5 Compact, 4.6’’ büyüklüğünde ve 1280*720 piksel HD ekran ile satışa sunulacak. 32 GB dahili depolama alanı ile gelen Xperia Z5 Compact, 2GB RAM bellek ve Qualcomm’un sekiz çekirdekli 64-bit mimariye sahip Snapdragon 810 işlemcisini kullanıyor. Sony Xperia Z5 Compact’ın arka tarafında 23MP ve ön tarafında ise 5.1MP çözünürlüğünde kamerası bulunmakta. İşletim sistemine gelicek olursak Z5 Compact, Android 5.1 Lolipop ile piyasaya çıkıcak. (Sony Xperia Z5 Compact’tan yeterince bahsettik, gelelim hediyesine.)

Sony Xperia Z5 Compact akıllı telefonu bazı Avrupa ülkelerinde ön sipariş ile satın alanlara Sony MDR-10RC kulaklığını hediye ediyor. (O bazıların içinde biz niye yokuz? ) Kulaklığın satış fiyatı 105 euro civarında ve performans olarak iyi bir ses kalitesine sahip. Elimizdeki bilgiye göre bazı Avrupa ülkelerinden kastımız Finlandiya, Danimarka, Noıveç, İsveç ve İskandinav ülkelerinde Sony MDR-10RC kulaklık ücretsiz verilecek. (Eğer telefonu alma gibi bir niyetiniz varsa Danimarka’da akrabanız olması büyük avantaj olur.)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0