• Anasayfa
  • Mobil
  • Yahoo’nun Görüntülü Mesajlaşma Uygulaması Olan Livetext, Türkçe Olarak Yayında

Yahoo’nun Görüntülü Mesajlaşma Uygulaması Olan Livetext, Türkçe Olarak Yayında

0
0
0
0
0
Yahoo’nun Görüntülü Mesajlaşma Uygulaması Olan Livetext, Türkçe Olarak Yayında
Daha önce ABD ve birkaç ülkede kullanıma açılan canlı görüntülü mesajlaşma uygulaması Livetext, artık iOS ve Android platformları için Türkçe olarak indirilebilir durumda.
Öncelikle uygulamanın biraz kendisinden bahsedelim. Daha önce MessageMe’yi satın alan Yahoo, sonrasında ise mesajlaşma uygulaması Livetext’i birkaç ülkede kullanıma açmıştı. 

Rakiplerine göre farklı özellikleri bünyesinde barındıran uygulamada, bir kişiyle mesajlaştığınız sırada arka planda aynı kişinin canlı görüntüsü dönüyor. Tabii bunun olması için telefonun ön kamerasının kullanılması gerekiyor.

Aklınızda şöyle bir fikir oluşabilir: Eğer sesli konuşamayacaksam (Skype gibi) pek de bir numarası yokmuş. MessageMe’nin kurucusu ve Yahoo’da kıdemli yönetici olan Arjun Sethi de bunun farkında olduklarını ve uygulamanın basit ama aynı zamanda kullanıcıların benimseyeceği bir deneyim olacağını söylüyor.

Sethi, daha önce MessageMe’nin Türkçeleştirilmesi için çok zaman harcadıklarını ve Türk kullanıcılarının da bu deneyimden faydalanması için ellerinden geleni yaptıklarını belirtmişti. Livetext için de aynı düşüncelerini sürdürmeye devam eden şirket, uygulamanın bugün itibariyle Türkçe olarak Android ve iOS platformlarından edinebileceğini duyurdu. (daha önce APK olarak indirilebiliyordu)

Uygulamanın iOS ve Android için indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
  Livetext

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0