Yahoo Weather Sizi Yağmur Yağmadan Uyaracak

1
1
0
0
0
Yahoo Weather Sizi Yağmur Yağmadan Uyaracak
Hava durumu uygulamları akıllı telefonlarımızda en çok kullandığımız ve en çok işe yarayan uygulamalar arasında; ancak elbette her biri aynı doğruluk oranında tahminde bulunamıyor.
Hava durumu tahmin uygulamalarının en çok kullanılanlarından biri olan Yahoo Weather ise tahmin oranı bakımından da bu alandaki en başarılı ve iOS kullanıcılarının en çok tercih ettiği uygulamalardan biri ve yeni özelliği ile daha da kullanışlı hale geliyor.

Yeni güncellemesi ile hava durumuna göre sizi yağış başlamadan 15 dakika önce uyaran Yahoo Weather, şemsiye bulmanız ya da yağışa yakalanmadan saklanmanız için de fırsat tanıyor.

Telefonun barometrik sensörlerini kullanarak yağış tahmininde bulunan uygulama bu güncellemenin ardından daha küçük alanlarda noktasal hava tahminin de de bulunuyor ve artık daha isabetli tahminlerde bulunabiliyor.

Elbette bulutları, denizi ya da gökyüzünün durumunu izleyerek biraz da tecrübe ile isabetli hava durumu tahminlerinde bulunabilirsiniz; ancak Yahoo’nun hava durumu uygulamasını kullanmak isterseniz de bu bağlantıdan indirip telefonunuza kurabilirsiniz.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0