Yeni Apple TV'de Siri Ve App Store Bulunacak

0
0
0
0
0
Apple Dünya Geliştiriciler Konferansı (WWDC) ile görücüye çıkması beklenen yeni Apple TV için Siri desteği sunuyor ve App Store bulunduruyor olacak.
Aslında ülkemizde ilgi çekmese de yurt dışında hatırı sayılır kullanıcı sayısına sahip olan Apple'ın akıllı TV kutusu Apple TV, önümüzdeki aylarda yapılacak Apple Dünya Geliştiriciler Konferansı (WWDC) ile yeni versiyonu görücüye çıkacak.

Tabiki bazı yenilikler sunması da beklenen Apple TV için söylentilere göre önemli gelişmeler yaşanabilir.

Cupertino firmasının yapacağı WWDC etkinliğiyle daha detaylı bilgilere ulaşabileceğimiz yeni Apple TV için ortaya çıkan söylentiler işe şu şekilde;BuzzFeed'de yayınlanan habere göre yeni Apple TV ile Apple cihazların en sevilen özelliklerinden biri olan sesli asistan Siri de artık Apple TV tarafından destekleniyor olacak. Yani artık yeni Apple TV'nizi kumanda yerine ses komutları ile de kontrol edebileceksiniz.

Ayrıca App Store bulunduruacağını da iddia eden blog, böylelikle Apple TV'nize uygulama indirme şansı da bilabileceğinizi belirtmiş.Yaz aylarında da satışa sunulması beklenen bu yeni Apple TV'nin şu anki versiyonu Apple Store'larda ve bu adres üzerinden 249 TL fiyatla satıldığını da hatırlatmış olalım.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0