Yeni Galaxy Note Nasıl Olacak?

17
4
3
2
1
Yeni Galaxy Note Nasıl Olacak?
Bir televizyon kanalına verdiği röportajda Samsung Galaxy S5 ve Gear 2 hakkında açıklamalarda bulunan Samsung Genel Müdür Yardımcısı Lee Young-hee, Note serisinin de yeni nesli ile ilgili bilgiler verdi. Galaxy Note'un dördüncü nesli üç taraflı bir ekrana sahip olacak!
Samsung'un mobil departmanının Genel Müdür Yardımcısı Lee-Young-hee, geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalına verdiği röportajda Galaxt S5'in Nisan ayında piyasaya çıkacağını söylemiş ve S5 ile birlikte akıllı saat Galaxy Gear'ın da aynı anda satışa sunulacağını belirtmişti.

Aynı röportajında Galaxy Note serisinin de yeni neslinin bu yılın ikinci yarısında tanıtılacağını belirten Young-hee, Note'un pek çok yenilikle geleceğini ve üstün bir phablet olacağının sinyalini verdi.

Geçtiğimiz günlerde CES 2014 kapsamında tanıtımı yapılan ve yılın ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak olan Note Pro ve Tab Pro modellerinin ardından bu yıl ürün yelpazesine bir Note daha eklemeyi düşünen Samsung'un yeni nesil cihazlarında üç taraflı ekran teknolojisini kullanacağı söyleniyor.

Satın aldığı patentlerin arasında üç taraflı ekranı da bulunduran Samsung'un şu anda bu ekranı geliştirmekte olduğu ve bu yılın ikinci yarısında çıkacak olan cihazlarında kullanacağı söyleniyor.


 
17
4
3
2
1
Emoji İle Tepki Ver
17
4
3
2
1