Yeni HTC One Ne zaman Satışa Çıkacak

0
0
0
0
0
Yeni HTC One Ne zaman Satışa Çıkacak
Çıkışı öncesi bir çok detayı açığa çıkan telefon, büyük bir merakla beklenmekteydi. HTC'nin yaptığı lansmandan sonra kullanıcılar tarafından en merak edilen sorulardan biri olan 'Ne zaman çıkacak?' sorusu da yanıtını buldu. 
Geldi, geliyor derken bir kaç saat önce tanıtımı yapılan yeni HTC One, diğer bir ismiyle M8'e ait tüm sorular yanıt buldu. Donanımı, ekranı ve kamerası ile son derece başarılı bir telefon olan yeni One, eski beğenilen tasarım çizgisi korunarak kullanıcılara sunuldu. 

Özellikle yazılım tarafında HTC'nin büyük özen gösterdiği yeni telefon, interaktif içerikleriyle kullanıcı dostu bir izlenim yarattı. Sense arayüzünün 6. sürümünü kullanan yeni one, diğer detaylarının gün ışığına çıkmasıyla akıllara tek bir soru geliyor. O da çıkış tarihi ve fiyatı. 

HTC lansmanda yaptığı açıklama ile Nisan ayının 10'unda Amerika, Çin, Fransa, İtalya ve İngiltere başta olmak üzere sayılı ülkede satışa çıkacak olan telefonun fiyatı ise henüz açıklanmadı. Dolayısıyla ülkemize ne zaman, kaç paradan geleceği belli olmayan yeni telefon merakla beklenenler arasında yer almakta. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0