• Anasayfa
  • Mobil
  • Yeni iPhone'lar Pembe Renk Seçeneği İle Gelebilir

Yeni iPhone'lar Pembe Renk Seçeneği İle Gelebilir

0
0
0
0
0
Apple'dan kadın kullanıcıları sevindirecek, erkek kullanıcıları ise -sanıyoruz- kara kara düşündürecek bir iPhone gelebilir.
Apple'ın merakla beklenen yeni telefonu iPhone 6S'den her geçen gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu bilgiler genelde telefonun donanımsal ve yazılımsal yenilikleri ile alakalı olsa da, bu sefer gelen haber biraz daha farklı (gerçi bu da donanım klasmanında ele alınabilir).

Apple son yıllarda özellikle Sevgililer Günü'ne özel pembe iPhone versiyonları sunmuştu. Ancak bu sunulan modeller, belli bir güne ve süreye özel olarak sunulmuş, kalıcı olacak şekilde bir seri üretim durumu söz konusu olmamıştı.

Sanırız, Apple bu özel sunulan iPhone'lardan elde ettiği başarıdan gayet memnun kalmış ki, bu işi seri üretime bağlamaya karar vermiş. Pastel renkler, son zamanlarda akıllı telefonlarda yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Bu akımın son örneği de Apple'dan geleceğe benziyor. Apple, yeni çıkacak iPhone'larda ilk kez pembe rengi kullanabilir.Bu durum aslında iPhone 6S ile ilgili iddiaların çoğunda kendine yer bulmuş ancak ciddi şekilde dile gelmemişti. Şimdi ise iyiden iyiye konuşulmaya başlandı, hatta sizin de yukarıda gördüğünüz gibi resmi olmasa da elimize bir görsel bile ulaştı. Görselin ortaya çıktığı Weibo sitesinde her ne kadar bu konuyla ilgili bir bilgi bulunmasa da, Apple'dan böyle bir hamlenin gelmesi bu kadar konuşulduktan sonra sanırız fazla şaşırtıcı olmayacaktır.Telefonun bu tarz bir renkle sunulacak olması, Apple'ın özellikle kadın müşteri profilini iyi şekilde genişletecektir. Birde bu işin içine eşine, sevgilisine, kız kardeşine vs. hediye almak isteyen erkekleri kattık mı, bu profil daha da genişler. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0