• Anasayfa
  • Mobil
  • Yeni Moto X'e Ait Görsel Twitter'da Ortaya Çıktı!

Yeni Moto X'e Ait Görsel Twitter'da Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Motorola X serisinin yeni üyesi olacak olan Moto X (2015), Twitter'da ortaya çıktı.
Kısa süre önce teknik özellikleri ve detayları ortaya çıkan Motorola'nın yeni nesil Moto X'inden ilk görsel söylentilere göre geldi.

Kısa süre önce bazı ekran görselleri sızan Moto X (2015) hakkında sizlere bazı bilgiler sunmuştuk. Telefonun ekran görüntüsüne kadar detaylı bilgi sızdırılmıştı ancak kendine ait herhangi bir görsel yoktu. Bugün ise Twitter'da paylaşılıp bir süre sonra kaldırılan görsel, büyük ihtimalle yeni Moto X'e ait (bizden kaynaklı bir sıkıntı yok, Twitter'da paylaşılan görsel bu şekilde).

      

Muhtemelen basın için hazırlanmış bir görüntü. Ancak yine de bize gerekli küçük detayları verebilecek yeterli kaliteye sahip. Mesala yeni Moto X'de önceki versiyona göre yeniden düzenlenmiş bir LED flaş bulunmakta. Ayrıca fotoğrafta görülene göre yeni Moto X'in ön panelinde iki hoparlör ızgarası bulunmakta. Bu da yeni cihazın mono hoparlöre ait 2014 versiyonundan farklı olarak stereo hoparlör sistemine sahip olacağı anlamına geliyor.

5.2 inç 2K AMOLED ekran, Qualcomm Snapdragon 810 çipset, Adreno 430 grafik işlem birimi ve 4 GB RAM gibi özellikleri bulunan yeni Moto X ile ilgili detaylı bilgiye bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: GsmArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0