• Anasayfa
  • Mobil
  • Yeni Nexus'un Kim Tarafından Üretileceği Belli Oldu!

Yeni Nexus'un Kim Tarafından Üretileceği Belli Oldu!

0
0
0
0
0
Google tarafından desteklenen ve bir firma ile anlaşılarak üretilen Nexus serisinin yeni üyesini devralan firma belli oldu.
Bildiğiniz gibi her sene Samsung, Apple, HTC, Sony, Huawei ve LG gibi firmaların yeni cihazları merakla beklenirken bir diğer yandan Google'ın hangi firma ile ortaklaşa Nexus cihazını üreteceğini bekleriz.

En son Huawei ile Nexus 6P ve LG ile Nexus 5X'i piyasaya süren Google, sıradaki cihazı üreteceği ortağı da ortaya çıkmış oldu. Bu bilgiye göre sıradaki cihazın adı Nexus 7P olacak.İsimden de tahmin edebileceğiniz gibi Huawei ile devam edeceği söylenen Google'ın bu hamlesi Huawei'nin Tüketici İş Grubu Başkanı Charlene Munilall tarafından da doğrulandı. Yani Google'ın yeni Nexus'u Huawei Nexus 7P olacak.

Tahminlere göre Quad HD çözünürlüğünde ekran, Qualcomm Snadpragon 820 çipset, Adreno 530 grafik işlem birimi, 4GB RAM ve 32GB depolama alanı gibi detaylara sahip olacak cihaz haliyle Android 7.0 N arayüzüyle gelecek. Ayrıca parmak izi sensörü de bulunacağı bilgisi dolaşan cihazın detayları kesinleştikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0