• Anasayfa
  • Mobil
  • Yeni PS Vita'nın Donanım Krokisi Ortaya Çıktı

Yeni PS Vita'nın Donanım Krokisi Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
İkinci jenerasyonun ortaya çıkmasından 18 ay sonra üçüncü jenerasyon PS Vita'nın donanım krokisi ortaya çıktı. 
Orjinal PS Vita, ilk olarak 17 Aralık 2011 tarihinde yayınlanmıştı. Sony’nin ikinci jenerasyon PS Vita’yı piyasaya çıkarması tam 2 yılını aldı. Şimdi ise, ikinci jenerasyon PS Vita’dan 18 ay sonra yeni bir PS Vita geliyor diyebiliriz.

Birinci jenerasyon ile ikinci jenerasyon arasındaki en büyük değişiklik, OLED ekranın LCD ekran ile değişmesiydi. Vita daha küçülmüş batarya ömrünü daha da uzamıştı. Peki yeni çıkacak olan PCH-3000 modeli yani üçüncü jenerasyon PS Vita’dan ne bekliyoruz?Yeni PS Vita hakkında şu ana kadar elimizde olan tek fotoğraf sizinde yukarıda görebildiğiniz üzere tasarım krokisi. Hemen hemen PCH-2000 modeline benzeyen yeni jenerasyon Vita ile ilgili şu an için çok fazla detaylı bilgiye sahip değiliz. Fakat gelen bilgiler arasında Sony'nin daha önce PSP ve Playstation’da yaptığı gibi bu cihazda da ucuz malzeme kullanarak, üretimi ucuza getirmek istediği gözüküyor.

Eğer PSP'nin son versiyonunu hatırlarsanız Sony, Wi-Fi ve stereo ses özelliklerini kaldırarak kullanıcıya daha ucuz bir konsol sunmuştu.

Kaynak: Geek
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0