• Anasayfa
  • Mobil
  • ​Yeni Samsung Galaxy Note Cihazının Adı Resmiyet Kazandı!

​Yeni Samsung Galaxy Note Cihazının Adı Resmiyet Kazandı!

0
0
0
0
0
Samsung'un yeni Galaxy Note cihazına dair detaylar yavaş yavaş artıyor.
Yılın en bomba telefonlarından Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge'i geride bırakmaya hazırlanan ve 'amiral gemisi cihaz' konusunda bayrağı devralacak Samsung'un Galaxy Note ailesinin yeni üyesinin kısa bir süre önce sahip olacağı özellikler ortaya çıkmıştı.

Hakkında pek çok haber yaptığımız yeni Galaxy Note cihazından gerek biz, gerekse sektörün içindeki farklı yabancı kaynaklar sürekli olarak ''Galaxy Note 7'' tabirini kullanıyordu. Bunun sebebi ise, Galaxy S7 ve S7 Edge ile yeni bir mobil cihaz serisine adım atan Samsung'un, bu cihazlara kıyasla bir numara geriden gelen Galaxy Note'u bir rakam atlarak sunmayı planlamasıydı.Yani en son çıkan Galaxy Note 5'ten sonra '6' yerine direkt Galaxy Note 7'nin gelmesi gündemdeydi. Tabi bu durum uzun süre konuşuldu, hatta artık hemen hemen herkes cihazın ismini ''Galaxy Note 7'' olarak anımsamaya ve lanse etmeye başladı. Nitekim cihazın gerçekten de bu isim ile geleceği sonunda resmiyet kazandı.

Mobil cihaz sektörünün 'sızıntı kralı' Evan Blass (@evleaks), yeni Galaxy Note'a ait isim görselini paylaşatak cihazın adının resmiyet kazandığını ve yeni Note cihazının Galaxy Note 7 ismi ile geleceğini doğruladı.
 

Samsung Galaxy Note 7, 2 Ağustos'ta tanıtılacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0