• Anasayfa
  • Mobil
  • Yerli Yapım Mobil Ana Ekran Uygulaması: LightLaunch

Yerli Yapım Mobil Ana Ekran Uygulaması: LightLaunch

1
0
0
0
0
Yerli Yapım Mobil Ana Ekran Uygulaması: LightLaunch
Yerli yapım mobil uygulamalarımıza bir yenisi daha eklendi.
Son dönemlerde mobil platformlarda adımızı sıkça duyurmaya başladık. İlk olarak mobil oyunlarla gelen bu başarı, şimdi kendini farklı alanlarda da göstermekte.

Suphi Kaner isimli geliştiricinin yaptığı uygulama da bu bağlamda ele alabileceğimiz oldukça güzel bir örnek. LightLaunch isimli ana ekran uygulamasını geliştiren Kaner, uygulamasında kullandığı sade ve akıcı arayüz ile, pek çok Android kullanıcısının ilgisini çekebilir. 

LightLaunch'ın en dikkat çeken özelliği, şüphesiz sahip olduğu sayısız sayfa açma imkanı. Bu özellik sayesinde telefonunuzun ana ekranında istediğiniz kadar sayfa açabilmenize imkan veren LightLaunch, uygulama menüsünde de sayfa tasarımı yerine aşağı doğru sürükleyebileceğiniz bir kaydırma alanı sunmakta.  Ana ekran sayfalarına geçişlerde ya da uygulama menüsünde 3D geniş efekleri ekleyebildiğiniz uygulamada ikon ölçeklendirme ve tasarım tarzını özelleştirme imkanları da bulunmakta. Google Play Store'da ücretsiz olarak bulunan uygulamada, ek olarak 3TL'lik ikon paketleri de sunulmakta.
 
 
 LightLaunch

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0