• Anasayfa
  • Mobil
  • 2016 Yılının En İyi iPhone Fotoğrafları Seçilen 4 Muhteşem Kare!

2016 Yılının En İyi iPhone Fotoğrafları Seçilen 4 Muhteşem Kare!

0
0
0
0
0
iPhone fotoğrafçılığı artık başlı başına bir tür olarak adlandırılıyor. Her yıl gerçekleştirilen iPhone fotoğraf yarışmasında bu yıl dereceye giren kareler de belli oldu.
Profesyonel ve amatör fotoğrafçıların her yıl mücadele ettiği iPhone Fotoğrafçılık Yarışması’nın bu yılki sonuçları da belli oldu. IPPAWARDS olarak adlandırılan yarışmada bu yıl 4 fotoğraf dereceye girdi. Ödüller Çin, Polonya ve Birleşik Devletler’den katılan yatışmacılara gitti.

 Katılm Koşulları Neler?

IPPA’nın en önemli özelliklerinden biri, yarışmaya sadece iOS cihazlar ile çekilmiş fotoğrafların katılabilmesi ve karelerin Photoshop üzerinde düzenlenmemiş olması. Yani, bir iOS cihaz kullanımı şart ve Photoshop kullanımına izin verilmiyor. Buna karşın, VSCO ve Lightroom gibi iOS için geliştirilmiş 3. parti fotoğraf düzenleme yazılımlar kullanılabiliyor.

Grand Prize Winne​r

 Ödüllü Fotoğraflar Hangi Ülkelerden?

139 ülkeden binlerce fotoğrafın katıldığı yarışmada 2016 yılı büyük ödülü “Grand Prize WinnerÇinli yarışmacı Siyuan Niu’ya gitti. “Adam ve Kartal” isimli portresi ile büyük ödülü kazanan fotoğrafçıyı 1. sırada Patryk Kuleta isimli Polonyalı fotoğraf sanatçısı takip etti. 2. lik ve 3. lük ödülleri ise Birleşik Devletler’den Robin Robertis, Carolyn Mara Borlenghi isimli fotoğrafçılara verildi. IPPA hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve önümüzdeki yıl gerçekleşecek yarışmaya katılmak için buradan resmi sitesine ulaşabilirsiniz.

1.lik Ödülü2.lik Ödülü3.lük ödülü

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0