Çift Ekranlı YotaPhone 2

0
0
0
0
0
​Rus şirket Yota Devices, YotaPhone serisinden YotaPhone 2’yi, 2 Aralık’ta Londra’da gerçekleştirilecek olan etkinlikle tanıtacak.
Rus şirket Yota Devices, YotaPhone serisinden YotaPhone 2’yi, 2 Aralık’ta Londra’da gerçekleştirilecek olan etkinlikle tanıtacak.
 
YotaPhone’un ilk cihazının arkasındaki elektronik kağıt ekran, kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmüştü. Daima açık olan bu ekran, ön taraftaki LCD ekranın tamamlayıcısı rolündeydi. Yota Devices, yeni cihazında da bu ekrana devam edecek. YotaPhone 2’de tasarım olarak ufak tefek düzenlemeler yapılmış. Köşeler biraz daha oval hale getirilerek sanki daha hoş olmuş.
 
YotaPhone’da Android işletim sistemi, 1.7GHz Krait çekirdekli Snapdragon işlemci, 32 GB dahili hafıza, 2 GB RAM, Bluetooth 4.0, Wi-Fi ve a/b/g/n bağlantı seçenekleri gibi özellikler bulunuyordu. Yeni çıkacak olan cihazda, donanımsal özelliklerin daha üst seviyede olması bekleniyor.


 
Geçen Şubat ayında gösterilen ikinci nesil versiyonda 4.7 inç ekran yerine 5 inç AMOLED ekran bulunuyordu. İşlemci olarak dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, NFC, Smart Power adı verilen güç tasarruf modu vardı. 2 Aralık’taki tanıtımla birlikte cihazın hangi özelliklerle geldiğini net bir şekilde açıklayacağız.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0