YotaPhone 2 Satışa Sunuluyor

1
0
0
0
0
Yota Devices tarafından üretilen YotaPhone 2 önümüzdeki hafta satışa sunuluyor.
Yota Devices’ın geçtiğimiz yıl çıkarttığı akıllı telefonu YotaPhone oldukça ilgi gördü. Telefonun geliştirilmesi için çalışmalara başlayan Rus şirketi, YotaPhone 2’nin önümüzdeki haftalarda Rusya ve Avrupa ülkelerinde satışa sunulacağını açıkladı.

2013 yılının en ilginç cihazları arasında yer alan YotaPhone, e-link isimli bir ekran geliştirdi. Bu ekran ile telefonunuzun arkasından widget ve bildirimlerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca pil ömrüyle pararel geliştirilen e-link, farkını ortaya koyarken enerji tasarrufunu da elden bırakmıyor. YotaPhone satışlarıyla yüksek gelirler elde eden Yota Devices, ürünü geliştirdi ve tanımını gerçekleştirid. İlk telefonun satışından sonra YotaPhone 2’nin tanıtımına da ilgi büyük oldu.   

YotaPhone 2’nin 2,2 GHz Snapdragon 800 çipset, 2 GB RAM, 32 GB dahili hafıza, 2500 mAh batarya ve 8 megapiksel kamerası bulunuyor. Cihazın önünde  5 inç Full HD Super AMOLED ekran, arkasında ise 4,7 inç büyüklüğünde 540 x 960 piksel çözünürlüklü dokunmatik e-ink panel yer alıyor. Şirket yaptığı açıklama da cihazın önümüzdeki günlerde Rusya ve Avrupa ülkelerinde satışa sunulacağını açıkladı.

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0