• Anasayfa
  • Mobil
  • YouTube Android Uygulamasına Yeni Filtreler Geliyor!

Android için YouTube Uygulamasına Hayat Kurtaracak Yeni Filtreler Geliyor!

0
0
0
0
0
YouTube'un Android uygulamasına  eklenecek yeni bir özellik içerik arayanların işini kolaylaştırmayı amaçlıyor. YouTube aramalarına yeni filtreleme seçenekleri geliyor.
Android için YouTube uygulamasına yeni bir güncelleme hazırlanıyor. Ortaya çıkan bilgiler, gelecek güncelleme paketinde YouTube uygulamasından yapılan aramalarda doğru sonuca ulaşmayı sağlayacak bazı geliştirelerin bulunduğu yönünde. Android Authority sitesinin haberine göre, YouTube aramalarına yeni arama filtreleri eklenecek.

 3 Yeni Arama Filtresi Geliyor!

Arama sonuçlarında istediğimiz içeriğe daha kolay ulaşmamızı sağlayan filtreler çoğu zaman hayat kurtaracak öneme sahip. Yoksa aradığımız videolara ulaşmak çok da kolay olmayabiliyor. Bu nedenle filtreleri artırmaya karar veren YouTube, 3 yeni arama metriğini kullanıma koyacak. 

 Hangi Kriterlere Göre Arama Yapılabilecek

Android için YouTube uygulamasında hali hazırda "Tarih", "Süre", "İçerik türü" ve "Video kalitesi" filtreleri ile arama gerçekleştirilebiliyor. Şu ana kadar ortaya çıkan veriler, güncelleme ile birlikte “Alaka düzeyi”, “Görüntülenme sayısı” ve “Derecelendirme” seçeneklerinin de arama filtreleri arasına ekleneceğini gösteriyor. Bakalım Android için YouTube güncellemesi ne zaman yayınlanacak?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0