• Anasayfa
  • Mobil
  • YouTube'un Mobil Canlı Yayın Özelliği Herkes Tarafından Kullanılabilecek!

YouTube'un Mobil Canlı Yayın Özelliği Herkes Tarafından Kullanılabilecek!

0
0
0
0
0
YouTube'un bir süredir kısıtlı çevre tarafından kullanılabilen mobil canlı yayın özelliği kısa süre içerisinde herkes tarafından tecrübe edilebilecek.
YouTube'da ülkemizde pek fazla rağbet görmese de dünya genelinde fazlasıyla kullanılan canlı yayın özelliği kısa bir süre önce mobil platformlara gelmiş, ancak kısıtlı telefon ve kullanıcı desteği sayesinde genel olarak kullanılamıyordu. Bu sebeple mobil oyunlar ile alakalı yayın yapan YouTube kullanıcıları önce çeşitli uygulamalar üzerinden kayıt yapıp, ardından bu videoları yayınlamak durumunda kalıyordu.

Şimdi ise YouTube tarafından gelen açıklamaya göre kısa süre içerisinde dileyen herkes mobil oyun deneyimlerini YouTube üzerinden canlı yayınla paylaşabilecek. Yani eğer bir canlı yayın yapmak istiyorsanız son dönemlerde çıkan Sony ve Samsung gibi cihazlar yerine herhangi bir telefondan video kaydınızı ya da oyun deneyimlemenizi canlı canlı yayınlayabileceksiniz.Bu özellik için net bir tarih vermek yerine "Yakında" diyen YouTube'un bu hamlesi ile son birkaç yıldır iyice artan YouTube kanal hevesi özellikle canlı yayın desteği ile katlanacaktır. Hatta şahsi düşüceme göre sadece canlı yayınlar yapan YouTuberlar da türemesi muhtemel. Bakalım YouTube'un her telefona bu özelliği açmasının ardından ne gibi gelişmeler göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0