• Anasayfa
  • Mobil
  • Android Platformu İçin Gelen Güncellemeyle Birlikte YouTube'a Yeni Özellikler Eklendi

Android Platformu İçin Gelen Güncellemeyle Birlikte YouTube'a Yeni Özellikler Eklendi

0
0
0
0
0
Google, ilk olarak Android platformuna öncelik verdiği YouTube güncellemesini yayımladı. Güncelleme, iOS için de birkaç gün içerisinde gelecek.
YouTube’un mobil platformuna gelen güncellemeyle birlikte ana ekranda 3 tane yeni sekme karşımıza çıkıyor. Home, Subscriptions ve Account sekmelerinin bulunduğu ana sayfada Home kısmına tıkladığımız zaman YouTube’un daha önce izlediğimiz videolara benzer videolar önerdiğini görüyoruz. Subcriptions bölümünde ise üye olduğumuz video kanallarının yüklediği videolar karşımıza çıkıyor. Son olarak Account bölümünde ise yüklediğiniz videolara, geçmişte izlediğiniz videolara ve oluşturduğunuz playlist’lere ulaşıyorsunuz. Ayrıca birden fazla Account’unuz varsa aralarından istediğiniz profili rahatça seçebiliyorsunuz.

 

Birkaç gün önce YouTube’daki dikey video sıkıntısının çözüldüğüne dair video paylaşmıştık. APK olarak indirebileceğiniz özellik, YouTube’a gelen güncelleme ile birlikte artık kullanılabilir duruma geldi. Artık videoyu tam ekran yapmak istediğinizde, sağ alt kısımdaki tam ekran yapmanızı sağlayacak kısma dokunmanız yeterli olacak.

YouTube’un güncel versiyonuna aşağıdaki linkler üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0