Yu'dan 78$'lık Akıllı Telefon; Yunique!

0
0
0
0
0
Yu, yeni telefonu olan Yunique'i tanıttı.
Akıllı telefon sektöründe bulunan telefonlar, kullanıcıya sundukları özellikler ve performanslarıyla farklı fiyatlara sahipler. Yaptığımız araştırmalar sonucu bütçemize uygun olan telefonları belirliyoruz ve bu telefonlardan bize göre en iyi performanslı olanı satın alıyoruz. Fakat bazen bütçemiz kısıtlı olabiliyor.

Yu, bu gibi durumlarda düşünülebilecek en ucuz akıllı telefonlardan birisini tanıttı. Yunique adındaki yeni telefon sadece 78$ fiyat üzerinden satılacak.Yunique'in sahip olduğu işletim sistemi, Android 5.1.1 Lollipop temelli Cyanogen 12.1. Farklı renk seçenekleri bulunan Yunique, 4.7 inch 720p ekrana, Snapdragon 410 SoC işlemciye, 1GB RAM'e, 2000mAh bataryaya ve microSD ile arttırılabilir 8GB depolama alanına sahip. 

Bu özelliklerin yanı sıra telefonda çift SIM kartı özelliği, 8MP arka ve 2MP ön kameraları bulunuyor. Yu, isterseniz 78$ değerindeki telefonunuzu iki farklı kapak renkleri bulunan bir paket ile size sunuyor ve bu işlem sadece telefonun fiyatına 7$ daha eklenmesiyle gerçekleşiyor, yani 85$'a.

Fiyatına göre kötü sayılmayan özelliklere sahip olan Yu Yunique'in satışı 15 Eylül'de başlayacak.

Kaynak: AndroidCentral 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0