• Anasayfa
  • Mobil
  • Yükledikten sonra ‘Tinder da Neymiş’ Dedirten Arkadaşlık Uygulaması: Lovoo

Yükledikten sonra ‘Tinder da Neymiş’ Dedirten Arkadaşlık Uygulaması: Lovoo

1
0
0
0
0
Yükledikten sonra ‘Tinder da Neymiş’ Dedirten Arkadaşlık Uygulaması: Lovoo
Konum tabanlı arkadaşlık uygulamalarından olan Lovoo, Tinder’ın biraz daha gelişmiş versiyonu olarak düşünülebilir.
Lovoo kısa süre içerisinde 40 milyonluk indirme sayısına ulaşan, yakınınızdaki yeni insanlarla ya da arkadaş arayışı içerisinde olan kişilerle tanışmanızı sağlayan ve merkezi Almanya’da bulunan bir nevi çöpçatanlık uygulaması. 

Şu anda en meşhur arkadaşlık uygulamalarından olan Tinder’a göre Lovoo’nun en büyük avantajı, çevrenizdeki kişilerle doğrudan iletişim kurmanıza imkan vermesi. Yani sohbet etmeniz için bir eşleşme olmasına gerek yok. (direkt yürümek isteyenler için birebir) En düşük 1.4 kilometre uzaklığa kadar düşürebildiğiniz arama uzaklığını dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Bu uzaklığı her arttırdığınızda uygulama ekranında ekstra kişiler belirecek ve daha fazla kişiyle tanışma fırsatı yakalayacaksınız.
 

Tinder’da olduğu gibi konuştuğunuz kişilerin size olan uzaklığını metre ya da kilometre cinsinden öğrenebileceğiniz Lovoo’da çok fazla sınırlandırma olduğunu söyleyemeyiz. Yani gün içerisinde 500 kişiyle arkadaşlık kurmak isterseniz, bunun için size verilen krediler dışında ekstra kredi satın almanız gerekecek. Fakat uygulama size her gün belirli miktarlarda kredi veriyor, bunu akıllıca kullanabilirseniz herhangi bir ücret ödemeden uygulamanın etinden sütünden faydalanabilirsiniz.

‘Diğerlerinden sıkılmıştık, bu iyi oldu’ diyeceğinizi düşündüğüm uygulamanın indirme bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.    
 
  Lovoo


1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0