• Anasayfa
  • Mobil
  • Telefonlarınız İle Profesyonel Fotoğraf Çektirecek Zeiss Lensler Geliyor!

Telefonlarınız İle Profesyonel Fotoğraf Çektirecek Zeiss Lensler Geliyor!

1
0
0
0
0
Optik lensler konusunda en ünlü firmalardan olan Zeiss ve bir diğer firma ExoLens ortak hareket ederek mobil telefonlar için DSLR kalitesi sunacak lensler ile piyasaya çıkıyor.
Hepimiz özellike Nokia telefonlarda duyduğumuz "Carl Zeiss" ismini şimdi ise ayrı bir firma olan Zeiss tarafından yaşatılarak optik lensler ile devam ediyor. Bu konuda en başarılı firmalardan olan Zeiss, bir diğer bilinen firma ExoLens ile beraber mobil telefonlar için muhteşem kaliteler sunacak lensler üretecek.

İlk olarak iPhone 6 ve iPhone 6S için çıkarılacak bu lensler ile yanınızda DSLR taşımak yeirne sadece bu lensleri taşıyarak gerektiği zamanlarda muhteşem fotoğraflar çekebileceksiniz. CES'te tanıtılan lensler ile harika bir deneyim sunmayı amaçlayan Zeiss firması ileride diğer telefon modellerine de bu lensleri getirecek.Fish eye, makro lensler başta olmak üzere birçok fakrlı oranlara sahip olaracak bu optik lensler hakkında şu anda fiyat bilgisi bulunmuyor. Ancak pek de ucuz olmayacaktır. Ancak bu lensler ile beraber uyumlu hangi telefona sahip olursanız olun dünyanın en iyi kamerasına sahip telefonuna sahip olabileceğinizi belirtmiş olayım. Piyasaya çıkışını yılın ikinci çeyreği olarak belirten Zeiss'ın bu lensleri özellikle birçok profesyonel fotoğrafçıkar tarafından test edilerek fazlasıyla başarılı bulunmuş.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0