• Anasayfa
  • Mobil
  • Android ve iOS İçin Geliştirilen Türk Yapımı Ücretsiz Mobil Oyun: Zombie Wars: Invasion

Android ve iOS İçin Geliştirilen Türk Yapımı Ücretsiz Mobil Oyun: Zombie Wars: Invasion

1
1
0
0
0
Geliştiriciliğini DNZY Software & Games’in yaptığı mobil oyun Zombie Wars: Invasion, Android ve iOS platformlarında indirilebilir durumda.
Artık Türk yapımı mobil oyunların bu platformda söz sahibi olduğunu söyleyebiliriz. (ki bu oyunlar arasında İzmo Bilişim’e ait olan Online Kafa Topu da bulunuyor) DNZY Software & Games’in geliştiriciliğini yaptığı mobil oyun Zombie Wars: Invasion, ücretsiz olması ve sağlam grafikleriyle tercih edilebilir oyunlar arasında yer alıyor.

Oyunun ücretsiz olması en azından birçok cihazda yer alması açısından iyi bir strateji olmuş. Zira oyunun fiyatı 2 TL de olsa indirmeye üşenen ya da sırf paralı olduğu için indirmeyen tonla insan bulunuyor. Kingdom Rush oyununu bilirsiniz, işte o oyunun içerisine zombileri koyun, karşınızda Zombie Wars: Invasion. ‘İçeriği komple araklamışlar’ manasında demiyorum elbette, yani oyunun içeriği bize biraz Kingdom Rush’ı anımsattı o kadar. Kule savunma türünde bir strateji oyunu olan Zombie Wars: Invasion’da dalgalar halinde gelen zombileri, alandaki belirli yerlere koyduğunuz kulelerin yardımıyla yok etmeye çalışacaksınız. 20’den fazla düşman türünün yer aldığı oyunda ileri seviyede item geliştirme seçenekleri bulunuyor.Yaklaşık 49 MB’lık boyuta sahip olan oyunun iOS ve Android platformları için indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
  Zombie Wars: Invasion

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0