• Anasayfa
  • Mobil
  • Zombilerle Savaştığınız, Tamamen Türk Yapımı Mobil Oyun: Dağ Zombileri!

Zombilerle Savaştığınız, Tamamen Türk Yapımı Mobil Oyun: Dağ Zombileri!

0
0
0
0
0
Tamamen Türk yapımcılardan oluşan Tarboosh Games geliştiricileri tarafından hazırlanmış Dağ Zombileri, stratejik aksiyon türündeki sayılı mobil oyunlardan birisi olmasına rağmen son derece eğlenceli ve bağımlılık yapıcı.
Türk yapımcıların yer aldığı Tarboosh Games tarafından yapılmış olan Dağ Zombileri, stratejik aksiyon türünün en eğlenceli oyunları arasında yer alıyor. Hem Android hem de iOS işletim sisteminde ücretsiz olarak indirilebilen ve Türkçe ses desteği, Türkçe oyun içeriğine sahip olan Dağ Zombileri'nin oyun sistemi, strateji türünün diğer oyunlarından farklı olarak oyuncuların komutları üzerine kurulu. Yani oyun içerisinde "ayarla bırak" tarzında bir olay yok. Böylece sürekli olarak oynanabilen oyun bir süre sonra can sıkmıyor. Videomuzda Efe ve Lütfi'nin de değindiği gibi oyunun içeriği son derece aksiyonlu ve oyun sırasında geliştirmeniz gereken cephaneliğiniz ve doğru ayarlamanız gereken stratejinizle birlikte oyundan son derece zevk alabilirsiniz.
 
Dağ Zombileri'nin tamemen farklı oyun içeriğinin yanı sıra oyunda bulunan 200'den fazla bölüm, onlarca silah ve birbirinden çeşitli karakter seçenekleri, oyunu çeşitli ve uzun süre oynanabilir kılıyor. Ayrıca oyunda bulunan karakterlerin komando, çevik kuvvet, bordo bereli ve özel harekat polisi, zombilerin ise bıyıklı dayılar olması oyunun daha eğlenceli olmasını sağlıyor. Oyunun bir diğer özelliği de hiçbir reklam içermemesi ve ödüllü reklam izleme sistemine sahip olması. Yani isteğiniz doğrultusunda reklam izleyebiliyorsunuz ve oyun bunun karşılığında size bir miktar oyun içi para ödemesi yapıyor.


(Oyunun hikayesinin anlatıldığı görsel)

Oyunun bir diğer özelliği de günümüz oyunlarında son derece moda olan "enerji" özelliğinin bulunmuyor olması. Sahip olduğunuz can sayısına bağlı olarak istediğiniz kadar oyuna giriş yapabiliyor ve bulunduğunuz oyunu kaybedene kadar oynayabiliyorsunuz. Silah gelişimlerini yapmak için kullandığınız zombi beyinlerini de oynadığınız oyunlarla veya izleyeceğiniz reklamlarla tamamen ücretsiz bir şekilde toplayabiliyorsunuz. Oyunda bulunan "görevler" özelliği sayesinde de oyun içerisinde bulunan gelişimleri hızlı şekilde elde edebiliyor ve günlerce aynı bölümlerde takılı kalmıyorsunuz.Android ve iOS platformlarında tamamen ücretsiz olan Dağ Zombileri adlı oyunun indirme linklerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.
 
  Dağ Zombileri (iOS ve Android için)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0