ZTE'den 4 GB RAM'e Sahip Telefon Geliyor

0
0
0
0
0
ZTEMWC 2013 etkinliğinde Grand Memo modeliyle ilgili bir sıkıntı yaşamış, telefonun işlemcisi belirlenmiş olmasına rağmen dünya genelinde 3 farklı işlemciyle tüketicilere sunulacağı bildirilmişti. Şirket hakkındaki bir başka iddia ise, Tegra 4’lü telefonun 4 GB RAM ile geleceğiyle ilgili.
ZTE, MWC 2013 etkinliğinde Grand Memo modeliyle ilgili bir sıkıntı yaşamış, telefonun işlemcisi belirlenmiş olmasına rağmen dünya genelinde 3 farklı işlemciyle tüketicilere sunulacağı bildirilmişti. Şirket hakkındaki bir başka iddia ise, Tegra 4’lü telefonun 4 GB RAM ile geleceğiyle ilgili.
 
Şu anda akıllı telefonlarda, standart olarak 2 GB RAM’i görüyoruz. Birden böyle karşımıza 4 GB RAM çıkınca, ister istemez şirketin fazla iddialı olduğunu düşünmeye başladık. (LG 4 bile bir ihtimal 4 GB gelecek)
 
RAM dışındaki teknik özelliklere baktığımızda ekranın 5 inç büyüklüğünde HD çözünürlüğünde, 13 MP arka ve 1 MP ön kamerasının olduğunu görüyoruz. 16 GB dahili hafıza alanının bulunduğu cihazın kalınlığı 8.9 mm, ağırlığı ise 149.6 gr olarak karşımıza çıkıyor. (bu kadar standart özelliklere 4 GB RAM'in gelmesinin bana göre tek sebebi, "4 GB RAM'li telefon çıkardık" reklamıdır) Aşağıda, çıkış tarihi henüz belli olmayan cihazın özelliklerinin sızdırıldığı görseli paylaştık.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0