ZTE'den Dev Ekranlı Yepyeni Telefon: Axon MAX

0
0
0
0
0
ZTE'nin bu sene ardı ardına çıkardığı Axon ailesi telefonlarına şimdi de 6.0 ile dev ekranlı bir telefon aha ekiliyor. Axon MAX adını alan cihaz orta seviyeye dev erkanları getirmiş oluyor.
ZTE'nin bu sene içinde çıkarmaya doyamadığı Axon model adlı telefon varyasyonlarına bir yenisi daha geliyor. 6 inç boyutuyla en büyük ekranlısı olacak olan Axon MAX, teknik özellikleri ile de orta seviyeye oynayacak.

Bu sene içinde 5.2 inç boyutunda Axon Mini ve 5.5 inç boyutlarında olan Axon Elite, Axon Lux ve Axon Pro gibi farklı modellerden sonra şimdi 6 inç ile gelen Axon MAX ile takım tamamlanmış oldu. 160 x 80 x 7.5mm boyutlarındaki cihazın metal gövdesi ise iddialara göre alüminyum ve titanyum alaşımından elde edilmiş.6 inçlik Full HD AMOLED ekranının yanı sıra yeni nesil Qualcomm Snapdragon 617, Adreno 405, 3GB RAM ve 32GB depolama alanı seçeneğini MicroSD kart ile destekleyen ZTE, bunu Çinlilerin yeni trendi çift simkart slotundaki ikinci slotun opsiyonel olarak simkart/microsd şeklinde kullanımıyla sağlanıyor. 16MP arka ve 13MP ön kamerasıyla bu konuda alanlarını üzmeyecek gibi duran firma yine yeni nesil Quick Charge 3.0 destekli 4140mAh batarya ile de dolu dolu gelecek. USB-C bağlantı teknolojisini de kullanacak cihazın fiyatı da 430 Dolar gibi bir fiyat ile piyasada olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0