• Anasayfa
  • Mobil
  • ZTE’nin Yeni Modeli Axon Phone, ‘Yıldırım Hızında İşlemci’yle Geliyor!

ZTE’nin Yeni Modeli Axon Phone, ‘Yıldırım Hızında İşlemci’yle Geliyor!

0
0
0
0
0
ZTE, üst seviye akıllı telefon modelleri arasında kendisine yer bulmasını sağlayan Nubia Z9 modelinin ardından yarın da Axon Phone adında yeni modelini tanıtacak.
ZTE’nin 4 GB RAM’li akıllı telefonlar arasında Axon Phone’un olacağı aslında daha önce belli olmuştu. Fakat yeni gelen haberler, cihazda inanılmaz hızlı bir işlemcinin olacağı yönünde. 

Telefonun web sayfasını güncelleyen ve yazılım/donanım özellikleriyle ilgili bazı bilgileri ortaya çıkartan şirket, ‘Yıldırım hızında işlemci’ ve ‘inanılmaz Hi-Fi ses kalitesi’ tanımlamalarını kullandı. Her şeyden önce Axon Phone, arka yüzündeki çift lensli kamerayla 4K çözünürlüğünde video çekimi yapabilecek. Ayrıca ‘inanılmaz hızlı otofokus’ özelliği sayesinde fotoğrafların çekilmesinin ardından yönlendirilmesi sağlanabilecek.ZTE’nin telefonla ilgili web adresinde kamerayla ilgili çok fazla detay bulunmasa da ön kamerasının kullanıcılarını fazlasıyla mutlu edeceği belirtiliyor. Bunun dışında yonga setiyle de ilgili olarak net bir bilgi verilmemiş. Fakat 4 GB RAM’le birlikte ‘Yıldırım hızında işlemci’ye sahip olarak lanse edilen cihazın, piyasadaki en üst düzey işlemciyle geleceğini söyleyebiliriz. (ya da bizi yiyorlar) ABD’de sunulacak ‘ilk gerçek Hi-Fi telefon’ olma özelliğini taşıyacak olan Axon Phone, iki mikrofona ve en iyi gürültü bastırma teknolojili ‘yüksek kaliteli ses çıkışı’ özelliğine sahip olacak.

14 Temmuz’dan (yarın) itibaren satışa sunulacak olan Axon Phone, mavi, iyon altın ve krom gümüş renk alternatiflerine sahip olacak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0