• Anasayfa
  • Mobil
  • 100 Doların Altında Alınabilecek Dünyanın En İyi Özelliklerine Sahip Telefon: ZTE Blade A1

100 Doların Altında Alınabilecek Dünyanın En İyi Özelliklerine Sahip Telefon: ZTE Blade A1

1
0
0
0
0
Çinli şirket ZTE’nin duyurusunu gerçekleştirdiği akıllı telefonu Blade A1, fiyatına oranla mükemmele yakın donanım özelliklerine sahip.
Çin’in hızla büyümeye devam eden üretici şirketlerinden ZTE, akıllı telefon piyasasını çok fena karıştıracak bir ürünün duyurusunu gerçekleştirdi. ZTE Blade A1 adıyla önümüzdeki haftadan itibaren ilk olarak Çin’de satışa sunulacak olan Blade A1, 94 dolar etiket fiyatına sahip olacak.

100 doların altına birçok Android cihaz bulunuyor fakat Blade A1’in özelliklerini gördükten sonra bu fiyat ve performansa yakın başka bir telefonun olmadığını anlayacaksınız. ‘Ne methettin be arkadaş’ demeden hemen cihazın özelliklerinden bahsedeyim.

Parmak izi sensörüne sahip olan Blade A1, bu sayede cihazın kilidinin 0.3 saniye açılmasını sağlıyor. 5 inç büyüklüğünde ve 720p çözünürlüğünde ekranı bulunan Blade A1, LTE bağlantı desteğine ve çift SIM kart girişine sahip. 13/8 MP gibi son derece yüksek çözünürlükte arka ve ön kameraya sahip olan cihaz, 2 GB RAM ve genişletilebilir 16 GB dahili hafızaya sahip. 1.3GHz hızında çalışan 4 çekirdekli MediaTek MT6735 işlemciyle birlikte gelecek olan Blade A1, Android 5.1 Lollipop işletim sistemiyle çalışacak.Küresel olarak satışa sunulması konusuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmamış olsa da gönlümüzden cihazın buraya da gelmesi geçiyor. 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0